Kancelaria

Adwokat Katarzyna Płoska-Drabarczyk ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. 

 

Adwokat Katarzyna Płoska-Drabarczyk zdała egzamin wstępny na aplikację adwokacką, którą odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi pod patronatem adwokata Marka Stepułajtysa w Kancelarii Adwokackiej A. Piotrowski, M. Stepułajtys w Łodzi. Adwokat Katarzyna Płoska-Drabarczyk rozpoczęła swoją praktykę zawodową już w trakcie studiów oraz zdobywała cenne doświadczenie współpracując z wieloma łódzkimi kancelariami adwokackimi. Następnie zdała państwowy egzamin adwokacki i uzyskała wpis na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

 

Adwokat Katarzyna Płoska-Drabarczyk głównie specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie, rodzinnym, gospodarczym, pracy i administracyjnym – świadcząc profesjonalną i kompleksową pomoc prawną Klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom na terenie całej Polski. Adwokat Katarzyna Płoska-Drabarczyk reprezentuje Klientów zarówno w postępowaniu sądowym jak i pozasądowym, a także przed organami ścigania oraz urzędami. Poza reprezentacją w sprawach sądowych i pozasądowych, w obszarze praktyki Adwokat Katarzyny Płoskiej-Drabarczyk znajdują się również: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie i opiniowanie umów cywilnoprawnych. Klient jest na każdym etapie sprawy szczegółowo informowany o przebiegu swojej sprawy oraz podejmowanych czynnościach.

 

Kancelaria Adwokacka współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, komornikami sądowymi oraz kancelariami notarialnymi na terenie całego kraju.

 

Włada biegle językiem angielskim i niemieckim.


Zapraszamy do kontaktu

 

marker

Łódź

al. Kościuszki 99/9

marker

Tel.: 42 636 90 39

Tel. kom.: 660 435 660

marker

adwokat@kancelaria-ploska.pl

kancelaria-ploska.pl